Aktualny ranking

Stacje ogólnopolskie i ponadregionalne

STACJEX 2022 - XII 2022I 2023 - III 2023IV 2023 - VI 2023VII 2023 - IX 2023X 2023 - XII 2023
RMF FM30,2%29,9%30,2%29,1%29,2%
RADIO ZET13,3%13,5%13,5%14,1%13,9%
JEDYNKA5,5%5,1%4,8%5,4%5,2%
VOX FM 2,8%3,0%3,4%3,3%3,4%
TOK FM 3,2%3,1%3,1%2,9%3,2%
ANTYRADIO 2,6%2,5%2,4%2,7%2,4%
MARYJA1,7%1,6%1,8%1,8%2,0%
TRÓJKA2,3%2,1%2,0%1,9%1,8%
RMF CLASSIC 1,7%1,6%1,5%1,4%1,6%
POLSKIE RADIO 241,2%1,1%1,2%1,2%1,2%
DWÓJKA0,5%0,4%0,5%0,5%0,5%
MUZO.FM0,4%0,5%0,5%0,4%0,4%
WNET0,2%0,2%0,2%0,1%0,3%

Grupa celowa: wszyscy 15-75 lat
Wskaźniki słuchalności: Udział w czasie słuchania (%)

Kontakt

Anna Romaniuk
Client Director
Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa
Monika Polewska
Rzecznik Prasowy KBR