Aktualny ranking

Stacje ogólnopolskie i ponadregionalne

STACJEVIII 2022 - X 2022XI 2022 - I 2023II 2023 - IV 2023V 2023 - VII 2023VIII 2023 - X 2023
RMF FM30,2%30,3%29,6%30,0%29,4%
RADIO ZET12,8%13,3%13,5%14,0%13,7%
JEDYNKA5,0%5,6%4,8%5,0%5,2%
VOX FM 2,9%2,8%3,4%3,2%3,4%
TOK FM 3,5%3,3%3,0%2,9%3,3%
ANTYRADIO 2,9%2,5%2,5%2,2%2,7%
MARYJA1,6%1,7%1,8%1,7%2,0%
TRÓJKA2,0%2,2%2,0%2,2%1,8%
RMF CLASSIC 1,5%1,7%1,6%1,5%1,4%
POLSKIE RADIO 241,0%1,2%1,1%1,2%1,3%
DWÓJKA0,4%0,5%0,5%0,5%0,4%
MUZO.FM 0,4%0,4%0,6%0,5%0,3%
WNET0,1%0,2%0,2%0,1%0,2%

Grupa celowa: wszyscy 15-75 lat
Wskaźniki słuchalności: Udział w czasie słuchania (%)

Kontakt

Anna Romaniuk
Client Director
Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa
Monika Polewska
Rzecznik Prasowy KBR